Gabinet diagnostyczny wad postawy ciała

Chciałbyś mieć taki gabinet?

Nam wystarczy tylko puste pomieszczenie.

Resztę zrobimy za Ciebie !!

Badania wad postawy są wykonywane bardzo często, zarówno u dzieci jak i u dorosłych osób. W dobie XXI wieku mamy do czynienia z epidemią bólu kręgosłupa, pleców oraz kończyn dolnych m. in stóp. Jedną z przyczyn takich schorzeń może być: nieodpowiednia pozycja podczas pracy (zarówno praca siedząca jak i stojąca), brak aktywności fizycznej, ale także: złej jakości obuwie lub “zużyte” obuwie, które pogłębiają coraz bardziej wadę postawy.

Najważniejszą sprawą jest postawienie odpowiedniej diagnozy i ustalenie źródła zaistniałych problemów i schorzeń.

Z pomocą przychodzi nam sprzęt diagnostyczny, który pozwala nam określić, z którymi częściami ciała mamy problemy. W związku z rozwijającą się technologią, na rynku pojawiły się komputerowe urządzenia, które dokładnie “mierzą” i pokazują, co może być nie tak z naszym ciałem.

Firma KOORDYNACJA wychodzi na przeciw problemom XXI wieku, związanym z rzetelną i kompleksową diagnostyką postawy ciała. Oferujemy sprzęt nowoczesny technologicznie z dziedziny rehabilitacji, medycyny, podologii oraz ortopedii.

W jednym z gabinetów dostarczyliśmy kompleksową diagnostykę postawy ciała, na które składa się m. in. Zestaw FreeMED Posture oraz system oceny sylwetki metodą mory Mora 4G HD.

Sprawdź nasze urządzenia

Urządzenia z naszej realizacji to:

Platforma tensometryczna MAXI

Podoscan 2D FootCAD

Mora 4G HD

Mora 4G HD - System MORA do fotogrametrycznej oceny sylwetki metodą mory projekcyjnej

Oprogramowanie FreeSTEP

Stopy-3D-FreeSTEP

Oprogramowanie EasyCAD

Program-EasyCAD

Wyposażenie gabinetu [GALERIA]