Kompleksowe wyposażenie gabinetu komputerowej diagnostyki stóp

Chciałbyś mieć taki gabinet?

Nam wystarczy tylko puste pomieszczenie.

Resztę zrobimy za Ciebie !!

W ostatnim czasie mieliśmy okazję dostarczyć urządzenia do gabinetu komputerowej diagnostyki stóp i postawy ciała. Jest to kompleksowa linia diagnostyczno-produkcyjna, dzięki której można: prowadzić badania stóp i postawy ciała, projektować i wykonać spersonalizowane wkładki ortopedyczne 3D frezowane w materiale wielowarstwowym.

Dodatkowo gabinet komputerowej diagnostyki stóp i postawy ciała jest wyposażony w profesjonalną maszynę do produkcji indywidualnych wkładek ortopedycznych CNC Foot Insole Pro II metodą CAD-CAM-CNC (frezowania w materiale wielowarstwowym).

Zestaw zawiera także wysokiej jakości laptop, na którym jest zainstalowane niezbędne oprogramowanie FreeSTEP Professional, obsługujący wszystkie urządzenia diagnostyczne wchodzące w skład zestawu FreeMED Posture oraz program EasyCAD Professional do projektowania spersonalizowanych wkładek ortopedycznych 3D.

W skład takiego gabinetu wchodzi FreeMED Posture MAXI składający się z: Platformy tensometrycznej MAXI (50×50), Podoscanu 2D FootCAD, oprogramowania FreeSTEP oraz programu Videografia 2D – analiza postawy ciała i jego lokomocji.

Uzupełnieniem zestawu FreeMED Posture MAXI jest nowoczesny Podoscan 3D – Laser Foot Scanner. Podoskaner 3D służy do badania i skanowania stóp w 3D, ale także można zeskanować “odgniot” stopy wykonany w piance poliuretanowej.

Stopy-3D-FreeSTEP

W skład gabinetu diagnostyki komputerowej wchodzą:

Podoscaner 3D

Skaner 3D stóp

Platforma tensometryczna MAXI

Podoscan 2D FootCAD

Maszyna CNC

Oprogramowanie FreeSTEP

Stopy-3D-FreeSTEP

Oprogramowanie EasyCAD

Program-EasyCAD

Wyposażenie gabinetu [GALERIA]