Wyposażenie gabinetu diagnostyczno-produkcyjnego

Chciałbyś mieć taki gabinet?

Nam wystarczy tylko puste pomieszczenie.

Resztę zrobimy za Ciebie !!

Dzięki możliwościom jakie daje nam diagnostyka komputerowa stóp, oraz komputerowy system projektowania w 3D możliwe jest wykonanie na najwyższym poziomie indywidualnych wkładek ortopedycznych 3D dla dzieci, dorosłych i sportowców.

Wkładki ortopedyczne 3D tworzą jedną całość z obuwiem oraz stopą, są wykonywane profesjonalnie z bardzo dużą dokładnością, w materiale odpowiednim dla Twoich stóp oraz potrzeb, niezależnie dla lewej i prawej stopy, wkomponowane niezależnie do lewego i prawego buta.

Aby wytworzyć indywidualne i spersonalizowane wkładki ortopedyczne 3D trzeba je zaprojektować, a żeby je zaprojektować trzeba mieć wyniki badań pomiarów.

Sprawdź nasze urządzenia

Firma KOORDYNACJA wyposaża gabinety w kompletną linię diagnostyczno-projektowo-produkcyjną w urządzenia takie jak: podoskopy, platformy baropodometryczne, podoscany 2D i 3D, bieżnie diagnostyczne.

Dopełnieniem do zestawu komputerowej diagnostyki jest oprogramowanie do projektowania wkładek ortopedycznych EasyCADmaszyna CNC do produkcji indywidualnych ortez oraz szlifierka ortopedyczno-podologiczna i stanowisko do oklejania wkładek.

Przedstawiamy poglądowe zdjęcia z gabinetu diagnostyczno-produkcyjnego, którego mieliśmy okazję wyposażać.

Maszyny CNC do produkcji wkładek ortopedycznych 3D

Urządzenia z naszej realizacji to:

Maszyna CNC Vulcan Vx1

Platforma baropodometryczna BASE

Platforma nacisku BASE

Oprogramowanie FreeSTEP

Stopy-3D-FreeSTEP

Oprogramowanie EasyCAD

Program-EasyCAD