KOORDYNACJA – Medyczna Strona Technologii

Firma KOORDYNACJA jest dystrybutorem sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego renomowanych polskich oraz zagranicznych firm. W swojej ofercie posiadamy sprzęt z dziedziny: podologii, ortopedii, fizykoterapii, kinezyterapii, neurologii i neurorehabilitacji, kardiologii i wielu innych.

Poza działalnością dystrybutorską, jesteśmy także producentem wysokiej jakości urządzeń diagnostycznych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Produkujemy urządzenia takie jak: podoskopy, podografy, podotermografy, podoskanery 2D, urządzenia do terapii w podwieszeniu z wykorzystaniem biofeedbacku, komputerowe platformy balansowe, elektromechaniczne schody rehabilitacyjne oraz innych. Nasze urządzenia były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w wielu konkursach.

Urządzenia, których jesteśmy producentem

Podoskopy diagnostyczne

podoskop dla dzieci
podoskop komputerowy
podoskop komputerowy RGB

Podoskopy to najpopularniejsze narzędzia diagnostyczne do stóp. Pozwalają na ocenę ich ukształtowania oraz stanu skóry pacjenta pod kątem występowania modzeli lub odcisków. Są to proste w obsłudze narzędzia diagnostyczne, które umożliwiają szybkie badanie stóp. Pozwalają określić wady i schorzenia, np. płaskostopie, stopa wydrążona, paluch koślawy (hallux valgus).

Podotermograf

Podotermofraf

PodoTermograf to szybkie i bezobsługowe badanie w celu określenia typu wysklepienia stopy w ciągu zaledwie 5 sekund.

Stopy pozostawiają kolorowy „ślad” na powierzchni wrażliwej termicznie, a wynik jest widoczny od razu. Obszar kontaktu stopy z podłożem zmienia kolor. Wynik można porównać z wzorcami.

Więcej informacji

Podoscan 2D Basic

Podoscan 2D BASIC to komputerowy podoskop do oceny podeszwowej strony stóp. Zaawansowane narzędzie do cyfrowej analizy skanu stóp.

Urządzenie pracuje w oparciu o rozwiniętą metodę podoskopową. Oprócz dokładnej odbitki (plantokonturogramu, wraz z obserwacją sfer nośnych) uzyskujemy informacje o przestrzennym, ukształtowaniu wysklepienia stopy.

Sprawdź Podoscan 2D Basic

Sling Feedback Therapy

Sling Feedback Therapy to innowacyjne urządzenie umożliwiające ćwiczenia w podwieszeniu z wykorzystaniem biofeedbacku (biologicznego sprzężenia zwrotnego) w postaci wizualizacji obciążenia oraz sterowania grami komputerowymi.

Aparat SFT to belka pomiarowa z systemem czujników mierzących siłę jaką pacjent wywiera na podwieszkę, dzięki czemu terapeuta ma kontrolę nad symetrią lub asymetrią jego pracy.

Wybierz swój zestaw Sling Feedback Therapy

Komputerowe platformy balansowe

RehaBoard-kula-platforma balansowa
RehaBoard-kula-platforma balansowa

Komputerowe platformy balansowe są to urządzenia pozwalające na trening równowagi i koordynacji ruchowej.

Dzięki wbudowanemu interfejsowi komputerowemu, trening przybiera niezwykle atrakcyjną formę dowolnych gier. Wykonując balansowanie na platformie sterujemy tym co dzieje się na monitorze. Trening równowagi ma ogromne znaczenie w rehabilitacji, a jeśli przybiera on formę gry, zabawy tym bardziej staje się skuteczny.

Zobacz inne platformy balansowe

DynamicRehaStairs – elektromechaniczne schody rehabilitacyjne

System DynamicRehaStairs wprowadza zupełnie nową jakość do reedukacji i rehabilitacji chodu oraz równowagi.

DynamicRehaStairs to elektromechaniczne schody rehabilitacyjne z możliwością regulacji wysokości stopni od 0 do 17cm.

Zestaw posiada system RehaSTEPS – innowacyjne, unikalne oprogramowanie wraz z systemem kamer pozwalające na wyświetlanie na monitorze przed pacjentem  obrazu informującego pacjenta jak wiele/nie wiele mu brakuje by osiągnąć swój cel.

DynamicRehaStairs PROFESSIONAL

LEG FORCE FEEDBACK

LEG FORCE FEEDBACK Exclusive - pomiar i komputerowa rehabilitacja siły mięśniowej kończyn dolnych
LEG FORCE FEEDBACK

Fotel LEG FORCE FEEDBACK to profesjonalne urządzenie do pomiaru momentu siły mięśniowej kończyn dolnych. Zastosowany układ czujników i zaawansowane oprogramowanie pozwala na uzyskanie dokładnych wyników oraz eksport danych do pliku PDF oraz statystyki.

Fotel umożliwia także prowadzenie treningu kończyn dolnych wraz z wykorzystaniem zjawiska biofeedbacku w postaci wizualizacji wykresów siły oraz sterowania gra komputerowa.

LEG FORCE FEEDBACK Exclusive

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas lud zadzwoń. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Napisz do nas

Zapraszamy do kontaktu osobiście lub poprzez formularz kontaktowy!

Firma KOORDYNACJA zajmuje się produkcją i dystrybucją nowoczesnego sprzętu rehabilitacyjnego oraz medycznego
renomowanych polskich i zagranicznych firm.

W naszym labolatorium prowadzimy komputerową diagnostyką wad postawy, stóp i równowagi. Produkujemy indywidualne  wkładki ortopedyczne.

Przychodnia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.
Zapisy na badania telefonicznie w godz. 8-16.

Siedziba firmy: Radom 26-600, ul. Wodna 13/21
Telefon: 660-404-464
Email: info@koordynacja.com.pl

Phone: (+48) 531-274-888 – Contact in the english language

Imię i nazwisko (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Wybierz typ zapytania

Adres email (wymagane)

Link do produktu:

Treść wiadomości