Forbrain działa jak trening sluchowo-glosowy. Gdy mówimy, filtr dynamiczny zastosowany w tym niezwykłym urządzeniu koryguje dźwięk naszego głosu i natychmiast przekazuje go z powrotem do nas przez przewodnictwo kostne, czyli za pomocą drgań kości czaszki z przodu, tuż przy uchu. Swój głos słyszymy inaczej,ale bez efektu ucha.

Dlaczego należy używać Forbrain?

Zmysł uwagi

zmysł wzroku forbrain

Forbrain wyposażony jest w opatentowany dynamiczny filtr, który pobudza mózg i sprawia, że jest on bardziej wyczulony na różnego rodzaju bodźce.

Mowa

mowa forbrain

Forbrain pomaga nam lepiej usłyszeć nasz własny głos, co wpływa bezpośrednio na poprawę wymowy oraz rytm i płynność wypowiedzi.

Pamięć

pamiec forbrain

Forbrain ułatwia zarówno odbiór przekazywanych nam wiadomości jak i poprawia krótkotrwałą pamięć, niezbędną do nauki. Odgrywa ona bardzo ważną rolę w umiejętności poprawnego czytania i pisania jaki i podczas prowadzenia konwersacji.

Ponieważ słuchawki Forbrain® poprawiają działanie słuchowo-głosowego sprzężenia zwrotnego, są cenną pomocą w następujących dziedzinach:

  • dykcja i wymowa,

  • uwaga i koncentracja

  • werbalna pamięć robocza i pamięć krótkoterminowa,

  • czytanie.

Forbrain, ten rewolucyjny wynalazek to słuchawki, które poprawiają percepcję naszego własnego głosu, co pomaga mózgowi w lepszym przetwarzaniu informacji zmysłowych. Forbrain działa jak trening słuchowo-głosowy

.

Zamów Forbrain
forbrain skorygowany glos

Usłysz swój własny, skorygowany głos

Ten niezwykle czuły filtr dynamiczny pozwala mówiącemu usłyszeć swój własny, skorygowany głos. Dzięki temu sposób mówienia ulega naturalnej poprawie, niewymagającej świadomego wysiłku, a głos staje się bardziej rytmiczny, dźwięczny i harmonijny.

Forbrain działa jak trening słuchowo-głosowy.

Kiedy mówimy, używając słuchawek Forbrain, głos natychmiast powraca do nas droga kostną. Polega to na przekazie dźwięku za pośrednictwem drgań, przez kontakt z kośćmi czaszki z przodu ucha. Ten rodzaj przekazywania dźwięku działa 10 razy szybciej iż przekaz drogą powietrzną, a ponadto jego jakość jest dużo wyższa. Jest to bardziej naturalny sposób słuchania samego siebie. Tym samym przewodnictwo kostne pozwala słyszeć swój własny głos w bardzo wyraźny i naturalny sposób.

Forbrain – stymuluj mózg swoim własnym głosem!
Forbrain-sluchawki-kostne-z-mikrofonem-3

Lepsze przekazywanie informacji sensorycznych

Forbrain to wyjątkowe słuchawki, które pozwalają mózgowi skuteczniej przetwarzać informacje sensoryczne. Korygując percepcje głosu, w sposób naturalny i niewymagający świadomego wysiłku poprawiają sposób mówienia. Ten efekt znany jest jako słuchowo-głosowe sprzężenie zwrotne. Forbrain oddziałuje jednocześnie na wszystkie elementy słuchowo-głosowego sprzężenia zwotnego i zapewnia układowi nerwowemu doskonały trening sensoryczny.

Jak działa Forbrain?

forbrain przedownictwo sluchowe

Forbrain działa za pomocą przewodnictwa kostnego

Dzięki tej funkcji nasz głos jest przekazywany 10-krotnie szybciej i w czystszej formie niż w przypadku tradycyjnych słuchawek.

forbrain dynamiczny filtr

Dynamiczny filtr

Filtr dynamiczny aktywuje się i wzmacnia określone częstotliwości mowy, zaskakując w ten sposób nasz mózg i utrzymując go w stanie podwyższonej czujności.

forbrain dzialanie głosowo słuchowe

Działanie Aspektu głosowo-słuchowego

Poprawiając jakość słyszenia Państwa głosu i tym samym automatycznie korygują Państwo sposób mówienia.

Dźwięk dociera do ucha zewnętrznego, przechodzi przez błonę bębenkową i dalej, drogą powietrzną, przez kilka części ucha, a następnie jest przetwarzany na bodziec elektryczny przez organ nazywany ślimakiem. Bodziec odbierany jest przez mózg, który go analizuje i interpretuje.

forbrain przewdnictwo powietrzne

Dźwięk własnego głosu odbieramy przede wszystkim w inny sposób: za pośrednictwem kości czaszki.

Gdy kości drgają, przekazują dźwięk, który dociera do ślimaka, nie przechodząc jednak przez błonę bębenkową. Podobnie jak w przypadku drogi powietrznej, drgania przekazywane drogą kostną również są przekształcane na impulsy elektryczne, analizowane następnie przez mózg. Mówimy wówczas o przewodnictwie kostnym.

Wzmacniając przewodnictwo kostne, ale nie blokując przy tym przewodnictwa powietrznego, słuchawki Forbrain® znacznie poprawiają percepcję dźwięku.

Jest to naturalny proces, dzięki któremu każda osoba przyswaja i analizuje informacje dźwiękowe, które do niej docierają, dostosowując odpowiednio wydawane przez siebie dźwięki, czyli informację zwrotną. Mamy więc do czynienia z nieustannym przechodzeniem od dźwięku, który wydajemy, do tego, który odbieramy. Na przykład, gdy rozmawiamy w głośnym pomieszczeniu, słuchowo-głosowe sprzężenie zwrotne pozwala nam w ułamku sekundy odpowiednio dostosować głos, tak by pokryć ten hałas.

Prawidłowe działanie słuchowo-głosowego sprzężenia zwrotnego jest powiązane z dyskryminacją słuchową, świadomością fonologiczną i percepcją rytmu, czyli możliwościami potrzebnymi każdemu z nas. Te funkcje są czymś naturalnym, a ich znaczenie wykracza poza samą mowę – potrzebujemy ich we wszystkich procesach uczenia się i rozwoju osobistego.

Słuchowo-głosowe sprzężenie zwrotne może ulec zaburzeniu z różnych powodów, zarówno emocjonalnych, jak fizjologicznych, na przykład pod wpływem stresu głos może zmienić barwę i mieć 

Zamów Forbrain

Badanie naukowe potwierdza efekty Forbrain!

Forbrain – stymuluj mózg swoim własnym głosem!

Badanie przeprowadzone przez Profesora Carles Escera z Uniwersytetu w Barcelonie potwierdzają ze, po uzyciu Forbrain następuje znaczący wpływ na zmiany w zachowaniu, jaki i zmiany na poziomie fizjologicznym i neuronowym. Osoby badane uzywały Forbrain piętnaście minut dziennie przez pięć dni. Badanie zostało wykonane kilkakrotnie według ustalonego protokołu i przy uzyciu medycznych urządzeń naukowych do analizy wokalnej, elektroencefalogramu, elektrokardiogramu i do wykonania badania przewodzenia skóry. Badanie potwierdziło, ze Forbrain pobudził sieć neuronową zaangazowaną w kontrolęuwagi. Osoby badane wykazały lepszą odporność na rozproszenia i lepszą zdolność koncentracji to nie tylko podczas uzywania Forbrain, ale równiez po, gdyz badania  wykonano systematycznie w ciągu 80-cio minutowego okresu po zaprzestaniu uzycia Forbrain.Ten potęzny efekt został opisany jako “stymulujący i wielce obiecujący”. Dr. Escera podkreśla, ze “jest bardzo rzadkie i wręcz zaskakujące, zaobserwować taki znaczący wpływ na uwagę natychmiast bezpośrednio po uzyciu urządzenia”.

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas lud zadzwoń. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Napisz do nas