Wizyta osób niepełnosprawnych z Warsztatu Terapii Zajęciowej “Leśniczówka” Radom w firmie KOORDYNACJA

Strona główna/Aktualności/Wizyta osób niepełnosprawnych z Warsztatu Terapii Zajęciowej “Leśniczówka” Radom w firmie KOORDYNACJA

Wizyta osób niepełnosprawnych z Warsztatu Terapii Zajęciowej “Leśniczówka” Radom w firmie KOORDYNACJA

W dniu 06.09.2019 r., w ramach doradztwa zawodowego, mieliśmy okazję prezentować nasze urządzenia diagnostyczne oraz rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych z Warsztatu Terapii Zajęciowej “Leśniczówka” przy Polskim Związku Głuchych OM.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej firmy!

KOORDYNACJA – Medyczna Strona Technologii to polska firma, która istnieje na rynku już 10 lat. KOORDYNACJA zajmuje się produkcją i dystrybucją innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie rehabilitacji, diagnostyki, podologii oraz ortopodologii. Jakość produktów potwierdzona jest 40 nagrodami, które firma otrzymała na prestiżowych Targach Rehabilitacji w Łodzi, Sosnowcu, Poznaniu i Kielcach.

Osobom niepełnosprawnym z Warsztatu Terapii Zajęciowej “Leśniczówka” przy Polskim Związku Głuchych OM pokazywaliśmy nasze zaawansowane urządzenia diagnostyczne do badania stóp i postawy ciała t.j. Platformy baropodometryczne do badania siły nacisku na podłoże, Podoscany 2D i 3D do badania wysklepienia stóp, Podoskopy komputerowe do podstawowej diagnostyki stóp.

Uczestnicy prezentacji mogli także zobaczyć innowacyjne urządzenie Mobilny Egzoszkielet Free Walk, który słuzy do rehabilitacji i reedukacji chodu. Dzięki innowacyjnym kulom pacjent może sam sterować Egzoszkieletem. Jest to pierwsze tego typu robot, dzięki któremu osoba niepełnosprawna może sama bez pomocy fizjoterapeuty poruszać się o własnych siłach. Egzoszkieletem można sterować również poprzez tablet lub dołączony do zestawu zdalny pilot.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej firmy i zapraszamy ponownie!

Fotorelacja z wizyty w naszej firmie

Chcesz przebadać swoje stopy?

Podoscaner 2D komputerowa diagnostyka stóp

Przeprowadzamy komputerowe badania stóp i postawy ciała, dzięki którym zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie indywidualną i spersonalizowaną parę wkładek orotpedycznych 3D.

Napisz do nas lub zadzwoń !

Napisz do nas

Warto przeczytać…

Forbrain – stymuluj mózg swoim własnym głosem!

Forbrain działa jak trening sluchowo-glosowy. Gdy mówimy, filtr dynamiczny zastosowany [...]

K-FORCE Analiza siły i równowagi z biofeedbackiem

K-FORCE Analiza siły i równowagi z biofeedbackiem [...]

By |Marzec 21st, 2019|Categories: Nowości medyczne, Sprzęt diagnostyczny, Sprzęt rehabilitacyjny|0 Comments
2019-10-02T13:17:34+01:00Październik 2nd, 2019|Aktualności|0 komentarzy

Zostaw komentarz

KONTAKT

Radom, ul. Wodna 13/21

Phone: 660-404-464

PROMOCJA

promocje w KOORDYNACJI

Koszyk