Nasza firma  zajmuje się  projektowaniem oraz konstruowaniem aparatury rehabilitacyjnej i medycznej, przeznaczonej zarówno do prowadzenia diagnostyki, jak i terapii. Posiadamy w swojej ofercie innowacyjne urządzenia na skale światową, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem przez naszych klientów, dzięki temu do dnia dzisiejszego przyznano nam ponad 30 medali i wyróżnień za najlepszy sprzęt Targów rehabilitacyjnych i medycznych stając się tym samym najczęściej nagradzaną firmą ostatnich 5 lat.  Wprowadziliśmy do Polski technikę frezowania wkładek 3D w materiale wielowarstwowym oraz kilka innych unikalnych i innowacyjnych urządzeń.

Jesteśmy dystrybutorem  znanych i cenionych  firm polskich oraz zagranicznych na całym świecie min. urządzeń do fizykoterapii, kinezyterapii, diagnostyki, podologii, terapii psychologicznej, sprzętu sportowego. Sprzęt oferowany przez naszą firmę  jest najwyższej jakości,  świadczyć mogą o tym nagrody i wyróżnienia które nasza firma otrzymuje. Cały czas dokładamy starań aby utrzymać wysoki poziom i cieszyć się z zadowolenia klientów.
W swojej ofercie posiadamy produkty takich firm jak: Sensor Medica, AXS Medical, New Age Italy, Oceanus, BTL, ASTAR, Kerpro, DKN Technology, Techmed TM, Tomatis, Elmiko, Meden Inmed.

Od kilkunastu lat wykonujemy komputerowe badania stóp, postawy ciała, chodu oraz równowagi , na podstawie których projektujemy i wykonujemy indywidualne i spersonalizowane wkładki 3D.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dostosowaliśmy algorytmy naszej pracy do potrzeb najbardziej wymagających użytkowników

Jako producent i dystrybutor sprzętu medycznego nasza firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku. Zaufało nam wiele placówek leczniczych i edukacyjne w Polsce. Współpracujemy również z różnymi placówkami poza granicami naszego Państwa.

Prowadzimy współpracę w zakresie:
– dystrybucji naszych urządzeń
– produkcji wkładek ortopedycznych
– prowadzenia badań stóp, postawy ciała, chodu i równowagi
– działalności naukowej