KOORDYNACJA na GO Active SHOW 2019 [ZAPROSZENIE]

Strona główna/Targi/KOORDYNACJA na GO Active SHOW 2019 [ZAPROSZENIE]

KOORDYNACJA na GO Active SHOW 2019 [ZAPROSZENIE]

Zaproszenie na

 Targi Sportowe GO Active SHOW 2019

KOORDYNACJA na Go Active Show 2019

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na

Targi Sportowe GO Active SHOW 2019

Ptak Warsaw Expo

Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn

24-26 maja 2019 roku

DARMOWE BILETY NA GO ACTIVE SHOW 2019

Firma KOORDYNACJA jest producentem i dystrybutorem sprzętu rehabilitacyjnego oraz medycznego renomowanych firm polskich oraz zagranicznych.

Istniejemy na rynku od 9 lat. Nasze działania ukierunkowujemy na stały rozwój zarówno naszej firmy jak i współpracujących z nami partnerów.

Nasza firma oferuje produkty nowoczesne technologicznie, za które w ostanich latach zostaliśmy uhonorowani ponad 38 nagrodami za innowacyjne urządzenia m.in. w dziedzinie medycyny, rehabilitacji,ortopedii i podologii.

Targi Rehabilitacja 2018
KOORDYNACJA na GO Active SHOW 2019

Dlaczego warto wziąć udział w GO Active SHOW 2019?

Największe targi sportowe w Polsce Go Active Show to wielkie, trzydniowe święto dla wszystkich fanów sportu i zdrowego trybu życia. To także świetna okazja dla tych, którzy dopiero szukają inspiracji i motywacji do ruszenia z miejsca. Kochasz ruch? Tego wydarzenia nie możesz przegapić!

Gwiazdy sportu w jednym miejscu !

GO Active SHOW 2019 to największe targi sportowe w Polsce – weź udział w treningach z Ewą Chodakowską, Qczajem, Kamilem Stochem, Dawidem Kubackim, Stefanem Hulą, Joanną Jędrzejczyk, Siostrami ADiHD, Robertem Burneiką i Agnieszką Radwańską. 50 gwiazd sportu, 100 master trenerów z całego świata, Zumba, Salsation, Runmageddon, CrossFit, KSW, FEN – to wszystko na największym festiwalu sportowym w Polsce.

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska-KOORDYNACJA-GO-ACTIVE-SHOW-2019

Na targach Go Active Show w Ptak Warsaw Expo gości od samego początku. Jej książki i programy treningowe nie schodzą z list bestsellerów. „Królowa fitnessu” zaprosi do wspólnego treningu i tym samym udowodni, że warto codziennie stawać się lepszą wersją samej siebie.

Agnieszka Radwańska

KOORDYNACJA na GO Active SHOW 2019 [ZAPROSZENIE]

Podkreśla, że tenis to sport z klasą, a miłość do aktywności fizycznej ma zapisaną w genach. Druga w historii Polka, która dotarła do finału turnieju wielkoszlemowego w singlu (Wimbledon 2012), a także do półfinału Australian Open 2010 oraz US Open 2011. W 2015 roku osiągnęła tenisowy szczyt, wygrywając turniej WTA Masters, uznawany za nieoficjalne mistrzostwa świata.

 Joanna Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk-KOORDYNACJA-GO-ACTIVE-SHOW-2019

Najlepsza zawodniczka MMA w Polsce i była mistrzyni wagi słomkowej. Trzy razy sięgnęła po mistrzostwo świata, dwukrotnie zdobyła mistrzostwo Europy. Zapowiada, że nie podda się po ostatnich niepowodzeniach, zawalczy w 115 funtach i wygra pas. „Zapamiętajcie moje słowa tu i teraz” – mówiła dziennikarzom.

Kamil Stoch, Dawid Kubacki i Stefan Hula

Stoch,Kubacki,Hula-KOORDYNACJA-GO-ACTIVE-SHOW-2019

Najlepsi polscy skoczkowie narciarscy, medaliści Mistrzostw Świata i Igrzysk Olimpijskich poprowadzą 30-minutowy trening dla wszystkich fanów i  zdradzą, jak wyglądają ich codzienne przygotowania do zawodów. Rok temu w spotkaniu ze Stochem, Kubackim i Hulą wzięły udział tysiące kibiców. Skoczkowie przez ponad 1,5 godziny rozdawali autografy i robili zdjęcia z miłośnikami ich talentu. Najwytrwalsi czekali na zdjęcie z Mistrzami z Lahti nawet ponad godzinę!

Fit Lovers

Fit Lovers-KOORDYNACJA-GO-ACTIVE-SHOW-2019

Kochają wyzwania, zakręcone przygody i zarażają energią! Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, zdobyli szerszą popularność za sprawą programu „Ameryka Express”. Nie wyobrażają sobie życia bez adrenaliny, a przy tym wszędzie, gdzie tylko się pojawią, robią furorę.

Qczaj

Qczaj-KOORDYNACJA-GO-ACTIVE-SHOW-2019

Wulkan energii, którego pokochały Polki. Znany nie tylko z poczucia humoru i skutecznej motywacji do treningów. Za sprawą ogromnego dystansu do swojej przeszłości i wyglądu zjednał sobie sympatię setek tysięcy internautów. Najpopularniejszy trener z Podhala i video blogger przekonuje w swoich filmach, by „ukochać się” i „jechać z tym rzyciem”.

Robert Burneika

Robert Burneika-KOORDYNACJA-GO-ACTIVE-SHOW-2019

Robert Burneika jest znany jako “Hardkorowy Koksu”, litewski kulturysta, zawodnik MMA, współautor oraz jednocześnie bohater filmów zachęcających do trenowania kulturystyki umieszczonych w serwisie YouTube.

Siostry ADiHD

Siostry ADiHD-KOORDYNACJA-GO-ACTIVE-SHOW-2019

Na treningach wylewają siódme poty, skacząc na trampolinach. Ilona i Milena Krawczyńska już od dziecka wyróżniały się niesamowitą energią, teraz udowadniają, że podczas godziny treningu można spalić nawet 800 kalorii! Podczas targów Go Active Show podpowiedzą, na co zwrócić uwagę podczas treningów.

Podczas wydarzenia będziemy przeprowadzać darmowe badania stóp i postawy ciała.

Wszystkim chętnym wykonamy następujące badania:

– Ocena anatomii i wysklepienia stóp na Podoskanerze 2D FootCAD,

– Analiza dystrybucji ciśnień na podeszwowej stronie stóp w statyce i podczas chodu na platformie baropodometrycznej FreeMED,

– Ocena postawy w 2D z wykorzystaniem oprogramowania Videografia

– Skan stóp na podoskanerze 3D.

Targi REHexpo Sosnowiec 2018 [FOTORELACJA]
Targi REHexpo Sosnowiec 2018 [FOTORELACJA]
KOORDYNACJA na GO Active SHOW 2019 [ZAPROSZENIE]

Trening równowagi na platformach RehaBoard

Dodatkowo na naszym stoisku będzie można spróbować swoich sił w treningu równowagi na platformach balansowych z wykorzystaniem zjawiska biofeedbacku w postaci gry komputerowej.

Komputerowe platformy balansowe RehaBoard to platformy opatentowanych, nowoczesnych konstrukcji doskonałych zarówno to tradycyjnego treningu równowagi i koordynacji wzrokowo-ruchowej w rehabilitacji i treningu oraz w zajęciach fitness. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji zapewniają trening celowany oraz różne poziomy trudności w zależności od zaawansowania osób ćwiczących. Dzięki wbudowanemu interfejsowi komputerowemu, trening przybiera niezwykle atrakcyjną formę dowolnych gier.

Targi Rehabilitacja 2018

Urządzenia na stoisku KOORDYNACJI

Będziemy prezentowali nowe, innowacyjne rozwiązania, z dziedziny medycyny, ortopedii, diagnostyki, fizykoterapii, kinezyterapii, neurorehabilitacji, podologii oraz ortopodologii.

Gait-up-analiza-ruchu
DARMOWE BILETY NA GO ACTIVE SHOW 2019

K-FORCE – analiza siły, ruchu i równowagi z biofeedbackiem

Sklep2
Targi Rehabilitacja 2018

PROMOCJE na stoisku KOORDYNACJI

Dla osób, które zdecydują się na zakup urządzeń w dniu wydarzenia:
– Ceny promocyjne jakich jeszcze nie było na prezentowane urządzenia*
– 24 miesiące gwarancji, zamiast standardowych 12 (dotyczy hardware powyżej 2 tyś zł.)*
*(wymagana symboliczna zaliczka – w trakcie targów)
KOORDYNACJA na Targach Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji – REHABILITACJA 2018 w Łodzi. [ZAPROSZENIE]

Bilety wstępu za DARMO !!

Przygotowaliśmy ofertę specjalną dla wszystkich zwiedzających – bilety wstępu za DARMO na Targi Sportowe Go Active Show 2019, które odbędą się 24-26 maja 2019 roku w Nadarzynie.

Jak to zrobić?

  1. Kliknij w poniższy link do formularza.
Link do formularza – bilety za DARMO

2. Wypełnij formularz i kliknij “WYŚLIJ”

3. W odpowiedzi zwrotnej otrzymają Państwo zaproszenie z linkiem do rejestracji oraz kodem aktywacyjnym. Bezpłatna rejestracja dotyczy wybranego jednego dnia targów, które odbędą się 24-26 maja 2019 roku.

*ilość biletów ograniczona

KOORDYNACJA na Targach Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji – REHABILITACJA 2018 w Łodzi. [ZAPROSZENIE]

Sprawdź nasze produkty

Sprawdź nasze urządzenia
2019-05-27T07:45:12+02:0024 kwietnia, 2019|Targi|0 komentarzy

Zostaw komentarz

Podobał Ci się wpis? Oceń go*

KONTAKT

Radom, ul. Wodna 13/21

Phone: 660-404-464

PROMOCJA

promocje w KOORDYNACJI

Koszyk